INTERCON RA HAKKINDA

INTERCON İple Erişim ve Eğitim Hizmetleri A.Ş., ulaşılması zor konumlardaki ihtiyaçlarınıza İple Erişim ve yüksekte çalışma konularında uluslararası geçerli yetkinlikleri ve kadrosundaki uzman personelleri ile INTERCON Endüstriyel Kontrol Hizmetleri A.Ş.’nin bilgi birikimini, mühendislik ve tahribatsız muayene yeteneğini birleştirerek profesyonel çözümler sunan bir kuruluştur.

INTERCON İPLE ERİŞİM, INTERCON NDT güveni ile tahribatsız muayene, petro-kimya, rafineriler, tersane gibi sanayi tesislerinden inşaat sektörüne, rüzgâr türbinlerinden yaşam hatlarına kadar, birbirinden farklı sektörde hizmet vermektedir. Sizlerin, iple erişim, yüksekte çalışma, iş güvenliği, Stand-By kurtarma, uluslararası geçerlilikte iple erişim teknisyenliği eğitimi ve sertifikalandırması gibi gereksinimlerini bütün yönleriyle karşılayan profesyonel çözüm ortağıdır.

INTERCON İPLE ERİŞİM, Çatı şirketi olan INTERCON ENDÜSTRİYEL' in de referansları ile daha önce Irak, Özbekistan, ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Danimarka, Hollanda, İspanya, İsveç, Polonya, Azerbaycan, Türkmenistan, Kazakistan, Pakistan, Çin, Filipinler gibi birçok ülkede, farklı iş kollarında çalışmış, ülkemizin en deneyimli İple Erişim ve NDT teknisyenlerinin, güvenlikten hiçbir zaman ödün vermeden profesyonel bir çalışma ortamı için bir araya geldikleri bir şirkettir.

INTERCON İPLE ERİŞİM, SPRAT, IRATA ve GWO üyesi bir kuruluştur. Deneyimli ve yüksek standartlarda sertifikalı eğitmenleri aracılığıyla İple Erişim sektörüne uluslararası geçerliliği olan İple Erişim Sertifikasyonu Eğitimi veren öncü bir sektör paydaşıdır.

Temmuz 2018'de kurulan INTERCON İPLE ERİŞİM'in kurulduğu günden bugüne kadar kat ettiği mesafe kısa zamanda neler yapılabileceğinin, emek, ter ve doğru planlama yöntemleri ile başlı başına bir başarı öyküsüdür. INTERCON İPLE ERİŞİM 75 gün gibi kısa bir sürede sıfırdan bir tesis kurup şirketin IRATA ve SPRAT üyesi olmasını sağlamış ve aynı sürede ISO 9001/45001 ve 14001 kalite yönetim sertifikalarını Bureau Veritas'dan almış, bununla birlikte GWO akreditasyonunu almıştır.