INTERCON A.Ş. ICCI 2019 Güvenlik, Beceri, Eğitim & Muayene Alanı'nda

Ziyaretçilerin aktif katılımı ile gerçekleştirilecek "İple Erişim, Yüksekte Çalışma Güvenlik, Beceri, Eğitim Deneyimleme ve Tahribatsız Muayene Uygulama" eğitimi Intercon işbiriliği ile ICCI 2019'da.

INTERCON İple Erişim ve Eğitim Hizmetleri A.Ş ve INTERCON Endüstriyel Kontrol Hizmetleri A.Ş tarafından sunulan Güvenlik, Beceri, Eğitim ve Tahribatsız Muayene Alanı, türbin gövdesi, motor bölümü ve türbin kanatları üzerine yapılacak çalışmalarla ilgili güvenlik, öğrenme, iştirak ve Tahribatsız muayene uygulamalarında katılımcıların sorularına tatmin edici cevaplar bulmaları amacıyla tasarlanmış yeni bir sunum sahasıdır.

INTERCON İple Erişim onaylı bir GWO, IRATA ve SPRAT eğitim sağlayıcısı olup, ayrıca ISO 9001, 14001 ve 45001 standartlarında sertifikalıdır. Bu çerçevede sektörde katılımcıların eğitim ihtiyaçlarını en iyi karşılayan eğitim kuruluşunun beklentileri de en iyi şekilde karşılayacağını ifade etmek uygun olacaktır. Ek olarak INTERCON enerji sektöründe iple erişim uygulamalarının etkili ve güvenli bir şekilde gerçekleştirilebileceğinin iyi bir örneğidir.

INTERCON Endüstriyel Kontrol Hizmetleri A.Ş. Türkiye'nin önde gelen Tahribatsız Muayene Kuruluşlarından biridir. INTERCON IEC/ISO 17020 uyarınca A tipi muayene kuruluşu olmasına ek olarak ISO 9001, 14001 ve 45001 standartlarında sertifikalıdır. INTERCON, Haliç Metro Geçiş Köprüsü Sualtı Muayene Hizmetleri, paslanmaz çelik boruların PAUT muayenesi gibi projelerle sektöründe ilkleri gerçekleştirmiş ve öncü olduğunu ispatlamıştır. INTERCON rüzgar turbini bileşenleri ve türbin kanatlarında UT ve PAUT muayenenelerini gerçekleştirerek, yenilenebilir enerji alanındaki tahribatsız muayene hizmetlerini, yaygınlaştırmak, sürdürülebilir ve izlenebilir muayene programlarını müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.