AKUT DERNEĞİ - AKUT İZMİR INTERCON A.Ş.'yi ZİYARET ETTİ!

AKUT DERNEĞİ - AKUT İZMİR INTERCON A.Ş.'yi ZİYARET ETTİ!

AKUT DERNEĞİ - AKUT İZMİR Gönüllüleri 11 Aralık 2020 tarihinde INTERCON A.Ş.'yi tesisinde ziyaret etmiştir, kendilerini tesisimizde ağırlamaktan büyük onur duyduk.

30 Ekim 2020 tarihinde Seferihisar açıklarında oluşan ve Richter ölçeğine göre 6,9 büyüklüğündeki depremin yarattığı yıkım hepimizi derinden üzmüştür. Tekrarlanmasını arzu etmediğimiz olaylar karşısında INTERCON A.Ş.'de kayıtsız kalamazdı. Gönüllü personellerinin de desteği ile arama kurtarma faaliyetlerinde ihtiyaç duyulan ekipman, sarf malzemeler ve jeneratör tedarik ederek arama kurtarma çalışmalarına elinden gelen yardımı yapmaya çalışmıştır. Yardım çalışmalarında emeği geçen tüm AKUT DERNEĞİ Gönüllülerine, ismini sayamacağımız diğer tüm gönüllüler ve görevliler ile deprem sonrasında ihtiyaç sahipleri için her türlü yardımı esirgemeyen herkese, tüm INTERCON şirketleri çalışanları adına teşekkür eder, hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet, yakınlarına başsağlığı dileriz.

AKUT DERNEĞİ'nin büyük nezaket göstererek INTERCON A.Ş.'ye takdim ettiği "Teşekkür Belgesi"ni almış olmaktan mutluluk duyarız. Kapımız kendilerine iyi günde ve kötü günde her zaman açıktır.

Bu vesile ile, AKUT ile birlikte aktif olarak sahada emeği geçen iş arkadaşlarımız Sn. Sadık KAYKUSUZ'a, Sn. Mehmet Altan YEŞİLDAL'a, Sn. Cemil Deniz FIŞKIN'a, Sn. Emre Can ERCİHAN'a, ve sarf malzeme tedariği noktasında yardımlarını esirgemeyen Sn. Cem KAYA'ya (CELAL TİCARET - Aliağa İZMİR) tüm INTERCON şirketleri çalışanları adına teşekkür ederiz.

AKUT DERNEĞİ : https://www.akut.org.tr/

AKUT İZMİR Resmi Sosyal Medya hesabı: https://www.facebook.com/131567940175/posts/10164544260520176/?d=n